Priestor pre pohybový rozvoj vašich detí, hravou, cielenou, zážitkovou formou rešpektujúc i zákonitosti  psychomotorického rozvoja detí.

Rozličný spôsob pohybu zlepšuje držanie tela, rozvíja motorické schopnosti, posilňuje sebadôveru, zlepšuje náladu.  Cvičenia sú sprevádzané pesničkami a riekankami  mamičiek, čo pozitívne vplýva na vnímanie rytmu.

Pri cvičení používame rôzne pomôcky – fitlopty,  malé lopty-overbaly,  plastové gulôčky, drobné hračky, kruhy, cvičí sa na pesničky, riekanky,…

 Pri cvičení sa stáva najlepšou motiváciou a stimulom pre dieťa mama, jej ruky, nohy, úsmev, povzbudenie. Preto v popredí zostáva hra vo dvojici.

Cvičenia sú určené pre deti vo veku od dvoch do troch rokov. Deti sú rozdelené do skupín maximálne po šesť a v závislosti od ich veku a schopností.

Termín: každý piatok od 10:00-11:00 hod.

Cena: 70,-€ za 10-vstupovú permanentku 

Prihlasovanie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0907/ 890038

 Lektor: Bc. Zuzana Bikárová


 Termíny si môžete presne pozrieť v záložke Rozvrh

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová