Rozličný spôsob pohybu zlepšuje držanie tela, rozvíja motorické schopnosti, posilňuje sebadôveru, zlepšuje náladu. Cvičenia sú sprevádzané pesničkami a riekankami mamičiek, čo pozitívne vplýva na vnímanie rytmu.

Pri cvičení používame rôzne pomôcky - fitlopty, malé lopty - overbaly, plastové gulôčky, drobné hračky, kruhy.

Pri cvičení sa stáva najlepšou motiváciou a stimulom pre dieťa mama, jej ruky, nohy, úsmev, povzbudenie. Preto v popredí zostáva hra vo dvojici.

Cvičenia sú určené pre deti vo veku od troch mesiacov do šiestich mesiacov. Deti sú rozdelené do skupín maximálne po osem a v závislosti od ich veku a schopnosti.


Cena: 70,-€ za 10-týždňový kurz


Možnosť prihlásiť sa na č.t. 0907/890038, mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Lektor: Bc. Zuzana Bikárová

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová