Rozličný spôsob pohybu zlepšuje držanie tela, rozvíja motorické schopnosti, posilňuje sebadôveru, zlepšuje náladu. Cvičenia sú sprevádzané pesničkami a riekankami mamičiek, čo pozitívne vplýva na vnímanie rytmu.
Pri cvičení používame rôzne pomôcky – fitlopty, malé lopty-overbaly, plastové gulôčky, drobné hračky, kruhy, cvičí sa na pesničky, riekanky,…
Pri cvičení sa stáva najlepšou motiváciou a stimulom pre dieťa mama, jej ruky, nohy, úsmev, povzbudenie. Preto v popredí zostáva hra vo dvojici.

Cvičenia sú určené pre deti vo veku od deviatich mesiacov do dvanástich mesiacov. Deti sú rozdelené do skupín maximálne po desať a v závislosti od ich veku a schopností. Cvičenie trvá 45 minút (podľa záujmu dieťatka). 

Vezmite si pohodlné oblečenie a pre bábätko platí to isté - vhodným oblečením pre dieťatko je len body, alebo košieľka a pančušky.

 Termín: Každý piatok od 11:00-12:00hod.

 Cena: 70€ za 10-vstupovú permanentku

 Prihlasovanie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0907/ 890038

 Lektor: Bc. Zuzana Bikárová

 

 Termíny si môžete presne pozrieť v záložke Rozvrh

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová