Ani sme sa nenazdali a opäť je tu čas premýšľať aký program pripravíme našim ratolestiam počas leta. Predstavujeme vám našu tohtoročnú ponuku denných letných nepobytových táborov. 

Oproti minulým rokom sme rozšírili ponuku na poldennú verziu tábora v ktoromkoľvek turnuse (v súlade s vekovým ohraničením tábora). V prípade celodenného výletu deti z poldenného tábora ostávajú v Žiline a bude im poskytnutý náhradný program. 

Súbežne v téme budú fungovať 2 vekové skupiny (3-5 rokov a 6-14 rokov - v prípade účasti súrodencov po dohode nedelíme na dve skupiny, ale dohodneme sa spolu do ktorej budú obaja zaradený), ktoré sa v určitých častiach dňa spájajú, avšak program bude prispôsobený danej vekovej kategórii. 

V rámci jednoduchšieho prihlasovania sme upravili formulár tak, aby bolo možné pre jedno dieťa označiť viacero turnusov, nie je preto potrebné opätovné vypísanie celého formulára, ako po minulé roky. 

Pred odoslaním prihlášky si prosím pozorne prečítajte VOP, ktoré sú priložené vo formulári na prihlasovanie. 

Link na formulár prikladáme tu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNnlIFKdupno4iWjdAZhoRI4-V7aFeVH1gzlkc5oyw10IPRQ/viewform?usp=sf_link 

Tešíme sa na vás a vaše detičky.

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová