- Ozzy je anglický seter, canisterapeutický pes, váš priateľ a ochranca. Vy ste jeho láska. Bude vám verný a nesklame vás. Vašou úlohou je len načúvať mu a otvoriť sa jeho oddanosti.

- Nora je Ozzyho psovod, matka, špeciálny pedagóg, akademický pracovník. V súčasnosti je na materskej dovolenke, pôsobí na Masarykovej univerzite v Brne a prednáša predmety s problematikou včasnej intervencie a oftalmopédie, spolupracuje s Inštitútom pre výskum inkluzívneho vzdelávania v Brne na medzinárodných projektoch, v minulosti pracovala ako poradca včasnej intervencie (ranej starostlivosti) na Slovensku a pred materskou dovolenkou si nechala ukradnúť časť svojho srdca deťom s viacnásobným postihnutím a ich rodinám v MŠ a ZŠ Smiling Crocodile v Prahe.

POČET: 2 až 8 detí (+zákonný zástupca)
CIEĽOVÁ SKUPINA: deti 3-6rokov
CENA: 10, -€ (platba vopred na účet)
PRIHLASOVANIE: vopred mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo tel.čísle: 0907/890 038

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová