Centrom môjho života sa pred vyše rokom stalo materstvo. Zavítalo do môjho života spolu s prúdom zmien a nových myšlienok. Postupne sa moje vnímanie materstva ako takého rozširovalo o rôzne aspekty. Najskôr, keď som začala v šatke nosiť synčeka Mareka, potom, keď som sa stala laktačnou poradkyňou. Vrámci centra Rodinná rozprávka sa venujem ako lektorka práve týmto aktivitám- teda pomoci mamičkám pripraviť sa a radostne prežívať dojčenie a nosenie ich detičiek v baby-šatkách.

 

 

 

Mojou životnou filozofiou je podanie pomocnej ruky vo chvíli, keď sa z krásnej dievčiny rodí krásna matka, teda vo chvíli pôrodu a zžívania sa s materstvom. Som presvedčená, že práve šatkovanie a dojčenie môžu výraznou mierou prispieť k tomu, aby táto zmena sociálnych rolí prebehla harmonicky a radostne pre všetkých zúčastnených. Ako matka, aj poradkyňa veľmi pozitívne vnímam snahu žien o vzájomné zdieľanie materstva v rôznych zdravých komunitách, napríklad v podpornej skupine dojčiacich žien. Verím, že spoločnými silami sa nám, matkám,  podarí dosiahnuť rôzne kladné zmeny v spoločnosti- veď v našom náručí a láske vyrastá nastávajúca generácia...

 

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová