Volám sa Evka Planková a som vyštudovaná pôrodná asistentka. Po škole som absovovala krátky pobyt v USA a po návrate som sa zamestnala vo FNsP Žilina ako pôrodná asistentka, tam som pracovala na pôrodnej sále a neskôr na oddelení gynekológie. Ďalej som pokračovala prácou v Sanatóriu Helios v Martine ako koordinátorka IVF cyklov a pôrodná asistentka. V roku 2010 som otehotnela a mám nádherného syna Matúška a dcéru Elišku.

Do Rodinného Centra Rozprávka som sa dostala po oslovení na vedenie cvičenia s budúcimi mamičkami a neskôr som sa začala venovať kurzom predpôrodnej prípravy. Mojou snahou je poukázať na krásu a prirodzenosť tohto jedinečného zážitku, informovať o možných spôsoboch úľavy počas pôrodu a odovzdať ďalej moje zážitky, ktoré som získala prácou s mamičkami, rodičkami a ženami po pôrode či neskôr v prechode. Budem rada, ak sa ku mne pripojíte a budete so mnou živo diskutovať o tomto nádhernom a jedinečnom zážitku.
 
Kontaktné údaje:
 
mobil: 0903 100 205
 
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Projekty a aktivity, ktorým sa venujem:

Certifikáty a osvedčenia:

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová