Kontaktné údaje:

mobil: 0948 510 601

mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 


Prečo som sa rozhodla venovať dojčeniu a noseniu? Už ako malé dievčatko som na otázku: „Čím budeš, keď budeš veľká?“ mala jasnú odpoveď: „Chcem byť mamou.“ Byť mamou, niečo tak prirodzené jednoduché a krásne. Skutočne na to netreba vyštudovať žiadnu školu, čítať žiadne príručky, či múdre knihy. No bohužiaľ v dnešnej dobe, kedy dojčenie nie je normou, mamičky nedostávajú dostatočnú podporu od spoločnosti, či práve naopak, štart do života dieťatka, ktorý by mala sprevádzať matkina náruč, teplo jej tela a vôňa materského mliečka, je narušený rutinnými zásahmi, ktoré môžu spôsobiť výrazne komplikácie i v dojčení. Mnoho kontraproduktívnych rád, ktoré si žena vypočuje už počas tehotenstva a neskôr po pôrode, rád, ktoré sú v rozpore s tým, čo dieťa prirodzene očakáva, spôsobuje to, že sa materstvo stáva hotovým hlavolamom. Situácie, ktoré následne nastávajú, často zdanlivo neriešiteľné, sú pre rodičov veľmi frustrujúce a ďaleko od predstáv, ktoré mali pred narodením dieťatka.

 

Preto pomáham mamičkám, nachádzajúcim sa v situácii, v ktorej potrebujú pomoc a podporu v oblastí dojčenia a starostlivosti o bábätko. Taktiež sa venujem nastávajúcim mamičkám, ktoré majú záujem pripraviť sa na obdobie po narodení dieťatka, chcú sa dozvedieť o dojčení a nosení informácie, ktoré pomôžu eliminovať vznik situácii, vyžadujúcich si samotné riešenie. Mamičky, ktoré majú chuť sa zabaviť, zatancovať si a zacvičiť pozývam na môj kurz cvičenia mamičiek s detičkami v šatkách a nosičoch. Teším sa na Vás milé mamičky.

Certifikáty a osvedčenia:

 

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová