Som mamou dvoch obohacujúcich detí. Teda momentálne na materskej dovolenke, ktorú aktívne venujem, okrem starostlivosti o rodinu, aj noseniu detí a podpore mamičiek, ktoré cítia potrebu podpory v tomto smere. Do Rodinného centra Rozprávka som prišla úplnou náhodou, keď som potrebovala v meste nadojčiť dieťa. A už som odtiaľ neodišla.

Pri našom prvom synovi sme celá rodina objavili čaro, prospech a prirodzenosť nosenia detí. Túžila som byť nápomocná mamičkám pri objavovaní tohto čara, čo sa mi skutočne podarilo. Dnes pomáham rodičom individuálnymi stretnutiami, vediem kurzy nosenia detí, otvorili sme podporné skupiny nosiacich mamičiek a vďaka pomoci ďalších aktívnych nosiacich mamičiek vznikla aj facebooková skupina nosiacich mamičiek zo Žiliny a okolia. Spolupracujem s viacerými občianskymi združeniami orientovanými na nosenie detí a šírenie osvety, vzdelávam sa a rozširujem si obzory v tomto smere.

Do budúcnosti by som rada podporila prirodzenú väzbu, v podobe blízkeho kontaktu alebo nosenia, medzi rodičom a dieťatkom, ktoré sa nenarodilo celkom zdravé. A budem sa tejto téme určite venovať.

Kontaktné údaje:

mobil: 0944 344 745

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Projekty a aktivity, ktorým sa venujem:

Podporná skupina nosiacich mamičiek

Kurz nosenia detí

 

Certifikáty a osvedčenia:


 

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová