Volám sa Michaela, mám 34 rokov. Od mala som bola obklopená deťmi. Súrodenci mi síce často chýbali, ale okolo seba som mala veľa bratrancov a sesterníc, spolužiakov i kamarátov. Tu niekde sa začal aj môj sen o veľkej rodine a o práci učiteľky.

Oba sa mi splnili. Vyštudovala som Učiteľstvo pre prvý stupeň ZŠ a spolu s manželom máme štyri super deti - traja sú už veľkáči na druhom stupni ZŠ a jeden je náš drobček. A práve kvôli Matejkovi som sa dostala do Rodinnej rozprávky. Chodili sme na masáže aj na cvičenie, momentálne navštevujme monte doma a miniškôlku. Do miniškôlky som dostala pozvanie aj ja - ako lektorka. Veľmi si ho vážim a teším sa na čas s detičkami aj so Zuzkou.

Keď som učila žiakov, či robila detské tábory. veľmi rada som to robila hravou, názornou formou, ale vždy som sa snažila mať veci (hru, učenie aj aktivity) pod kontrolou. 

Vďaka tejto materskej som spoznala nielen krásu nosenia, dojčenia na požiadanie, látkovania, bosonôžkovania, ale dostala dom sa aj k pedagogike Márie Montessori už od útleho veku. Zaujalo ma to to takej miery, že som si začala robiť kurzy a informácie sa snažím pretavovať do skutkov. Tak ako rastie malý Matejko, chcem spolu s ním rásť aj ja. Veľa sa učím - nielen z literatúry, ale najmä od neho. Často ho pozorujem pri hre, pri jeho učení sa a som unesená jeho zanietením a múdrosťou. Často sa k drobcovi pridajú aj súrodenci a ja s prekvapením zisťujem, aké úžasné je objavovanie a učenie sa cez hru. Učím sa byť pomocníkom, nie učiteľom.

Kontaktné údaje:

mobil: 

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Projekty a aktivity, ktorým sa venujem:

Mini-škôlka

 

Certifikáty a osvedčenia:


 

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová