Lektorka Fedrah ÔÇô Daniela Fedorov├í sa venuje orient├ílnemu tancu od r. 1996. Vzdel├ívala sa u┬ámnoh├Żch zahrani─Źn├Żch tane─Źn├şc. V┬ároku 2001 otvorila svoje prv├ę kurzy pre ┼Żilinsk├ę z├íujemkyne o┬átento tanec. Medzi jej ┼żia─Źky patrili napr├şklad Mona Abir, Rendy, ─Źi Elen Grigov├í. Patr├ş medzi spoluzakladate─żky tane─Źnej skupiny AMAR, ktor├í p├┤sob├ş v┬á┼Żiline a┬ána Slovensku od roku 2012. Pretancovala obe svoje tehotenstv├í, po─Źas druh├ęho, v┬ároku 2006, sa venovala aj tancuj├║cim tehotn├Żm ┼żen├ím v┬ákurzoch bru┼ín├Żch tancov pre tehotn├ę, spojen├Żch s┬ápredp├┤rodnou pr├şpravou v┬áspolupr├íci s p├┤rodnou asistentkou Bibianou Melovou.

 

Kontaktn├ę ├║daje:

mobil: 0903 551 652

mail: T├íto e-mailov├í adresa je chr├ínen├í pred spamovac├şmi robotmi. Na jej zobrazenie potrebuje┼í ma┼ą nain┼ítalovan├Ż JavaScript.


Projekty a aktivity, ktor├Żm sa venujem:

Bru┼ín├ę tance pre mami─Źky

 

Certifik├íty a osved─Źenia: 

  Kontakt

  Ob─Źianske zdru┼żenie Rodinn├í Rozpr├ívka┬á
  Majerská 1496/15,
  010 01 ┬á┼Żilina

  Prev├ídzka: Rodinn├ę Centrum Rozpr├ívka,┬á
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 ┼Żilina┬á


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy b├Żval├ęho TV-AV elektronic ved─ża ┼żeleziarstva Priemto - Taba─Źik. Z N├írodnej ulice k n├ím prejdete cez prechod ved─ża pizzerie Carolina.┬á
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: T├íto e-mailov├í adresa je chr├ínen├í pred spamovac├şmi robotmi. Na jej zobrazenie potrebuje┼í ma┼ą nain┼ítalovan├Ż JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Na┼íi Dobrovoln├şci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zub├ícka - Vysko─Źov├í