Kurz je zameraný na oboznámenie sa so základnými prvkami brušného tanca, zvládnutie jednoduchých krokových variácii a izoláciu jednotlivých častí tela. Počas výuky je kladený dôraz na správne držanie tela pri tanci, aby ste mohli pocítiť blahodárne účinky tanca na Vaše telo.

Brušný tanec, rovnako ako každý iný pravidelný pohyb, Vám pomôže dostať sa do formy a udržať si vitalitu aj vo vyššom veku. Správne a pravidelné precvičovanie prvkov orientálneho brušného tanca má pozitívny vplyv najmä na svalové partie trupu a panvového dna, čím pomáha zmierňovať následky civilizačných neduhov.

Tancovať môžu ženy každého veku aj postavy, nikdy nie je neskoro naučiť sa niečo nové. Je vhodný pre ženy po pôrode, rovnako aj pre "babičky", ktoré chcú udržať krok so svojimi vnúčatami a samozrejme aj pre mladé dievčatá, ktoré chcú "dostať svoje telo pod kontrolu". Aj keď máte pocit, že ste na tanec drevo, nebojte sa prísť a skúsiť, tanec nie je zameraný na dosahovanie výkonu, ale na fyzické prežitie alebo vyjadrenie hudby a tú každý vnímame inak.

Tancujeme pravidelne každý štvrtok o 17:00 hod

Lektor: Danka Fedorová

Cena:

 • 60 € permanentka 10 vstupov
 • 6,50 € jednorázový vstup

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová