Príď sa naučiť ako si vyrobiť krásne, originálne, ručne šité náušnice.

Kedy: 24.6.2022, v piatok, v čase od 16:00 hod do 19:30 hod

Kde: Čajovňa U dobrej víly
P.O.Hviezdoslava 9
01001 Žilina
Spoluorganizátor: Čajovňa u dobrej víly
www.udobrejvily.sk

V cene kurzu je zahnuté:

- naučíte sa základy šitých šperkov
- obdržíte návod na výrobu
- materiál na výrobu
- vybrať si budete môcť z viacerých farieb náušníc (snažila som sa vyberať univerzálne farby, ale ak by Vám ani jedna možnosť nevyhovovala prosím kontaktujte ma. Skúsime niečo spoločne na kombinovať, nakoľko niektoré druhy korálok sa vyrábajú iba v určitej farebnej kombinácii)
- exkluzívne naživo, priamo na mieste, si budete môcť prezrieť našu ponuku e-shopu. POZOR: na mieste sa dá platiť iba v hotovosti.

Čo si priniesť:

- dobrú náladu a chuť sa naučiť niečo nové:)
- ak nosíte okuliare na blízko, doneste si ich prosím. Budeme pracovať aj s menšími korálkami, tak aby sa Vám pracovalo pohodlne ????.

Počas kurzu si samozrejme budete môcť zakúpiť aj skvelé čajíky, keďže budeme v útulnej čajovni spoluorganizátora - Čajovňa U dobrej Víly. Majú úžasnú ponuku.

Počet miest je limitovaný, preto s prihlásením neotáľaj. Cenu kurzu je nutné uhradiť dopredu. Po zaplatení je Vaše miesto rezervované. Minimálny počet prihlásených je 5.

POZOR: Ak sa kurzu nebudete môcť z akýchkoľvek dôvodov zúčastniť, máte možnosť poslať náhradníka. Nie je možné vrátiť kurzovné. (Samozrejme kurzovné vrátime iba v prípade, ak by sa kurz nekonal z dôvodu nenaplnenia kapacity). Ďakujeme za pochopenie.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať bude na tel.čísle 0905649161 alebo prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Veríme, že si spoločné chvíle spolu poriadne kreatívne užijeme a z náušníc sa budeme vytešovať od ucha k uchu

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová